پیام تبریک مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به مناسبت روز مهندس
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۵

پیام تبریک مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به مناسبت روز مهندس

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پیامی فرا رسیدن 5 اسفند، روز مهندس را به همه مهندسان صنعت پتروشیمی تبریک گفت.

پیام تبریک مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به مناسبت روز مهندس

متن پیام بهزاد محمدی معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی به شرح زیر است:
به نام خالق حق
پنجم اسفندماه، زادروز دانشمند بزرگ ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی، مناسبتی ارزشمند برای بزرگداشت جایگاه مهندسی است. موعدی برای پاسداشت تعهد و تفکر مهندسانی است که توسعه‌ساز و تحول‌آفرین بوده‌اند و با تکیه بر اندیشه‌ و عمل خود جامعۀ امروز بشری را ممتاز و متمایز از گذشته ساخته‌اند.
بی شک مهندسان، آفرینندگان دنیای مدرن و تکنولوژی امروزندکه با تکیه بر خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل باعث پیشرفت و سازندگی در کشور هستند.
صنعت پتروشیمی به عنوان موتور محرکه اقتصادی و متکی بر دانش مهندسی، از حضور دانشمندان و دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف مهندسی بهره برده و کوشیده است تمامی ظرفیت‌های در اختیار خود را برای توسعۀ زیرساخت‌های صنعتی و تولیدی کشور به کار گیرد.
بدیهی است توفیقات بدست آمده در صنعت پتروشیمی، مرهون نقش آفرینی و توانمندی مهندسان ارزشمند و فعال این صنعت است که به عنوان بازوان پرتوان صنعت پتروشیمی، در صف نخست خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داشته و صادقانه و دلسوزانه انجام وظیفه می نمایند.
فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تلاشگران عرصه مهندسی کشور ، این روز پرافتخار را به همه مهندسان متعهد و پرتلاش صنعت پتروشیمی به ویژه شرکت ملی صنایع پتروشیمی تبریک می گویم و از خداوند متعال تحقق اهداف عالیه پیش روی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی را خواستارم.