افزایش ظرفیت تولید پلی یورتان ترموپلاستیک تایوان
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۲۰

افزایش ظرفیت تولید پلی یورتان ترموپلاستیک تایوان

شرکت کووسترو آلمان طرح توسعه ای تولید پلی یورتان ترموپلاستیک خود را در چانگهوآ تایوان، افتتاح کرد.

افزایش ظرفیت تولید پلی یورتان ترموپلاستیک تایوان

به نقل از پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ (plasticsnewseurope)، شرکت کووسترو آلمان (Covestro) در ماه مه امسال طرح توسعه ای تولید پلی یورتان ترموپلاستیک (TPU) خود را، در چانگهوآ (Changhua) تایوان، افتتاح کرد. طرحی که به موجب آن ظرفیت تولید محصول ذکر شده در این سایت را تا سقف 30 درصد افزایش می دهد.
پنج هزار تن ظرفیت اضافه شده، ظرفیت کل تولید پلی یورتان ترموپلاستیک سایت چانگهوآی را به 23 هزار تن در سال می رساند.
این سومین طرح توسعه ای پلی یورتان ترموپلاستیک کووسترو ظرف 12 ماه گذشته است.
پروژه اخیر به دنبال یک طرح در مارتینزویل (Martinsville)، واقع در ویرجینیای غربی، و افزیش سهم کووسترو تا 80 درصد در جوینت ونچری با ژاپن، موسوم به دی آی سی (DIC)، اجرایی شد.
توماس روئمر، رئیس شاخه جهانی پلی یورتان ترموپلاستیک کووسترو، گفت: سایت چانگهوآ بزرگترین سایت تولید پلی یورتان ترموپلاستیک ما در آسیا به شمار می رود.
بنا بر اعلام کووسترو، نزدیکی سایت یادشده به منطقه آسه­آن (ASEAN)، انجمن ملل آسیای جنوب شرقی، یکی از مزایای این تاسیسات است که دست بالا را در تامین نیاز صنایعی مانند کفش به این شرکت می دهد.
کووسترو می گوید: پلی یورتان ترموپلاستیک کاربردهای متنوعی از جمله در بخش های مختلف صنایع کفش سازی دارد.این شرکت همچنین در حال توسعه یک فیبر پلی یورتان ترموپلاستیک ویژه برای فناوری بافندگی (knitting technology) است.