توسعه زیرساخت های صادراتی امریکا برای صادرات پلی اتیلن
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۷/۲۸

توسعه زیرساخت های صادراتی امریکا برای صادرات پلی اتیلن

امریکا در پی رشد تولید و صادرات پلی اتیلن خود ساخت تاسیسات صادراتی جدید در دو بندر ساحل شرقی ایالات متحده را آغاز می کند.

توسعه زیرساخت های صادراتی امریکا برای صادرات پلی اتیلن

بنا بر اعلام شرکت لجستیکس رزین منطقه هیوستون (Houston-area resin logistics)، در پی رشد تولید و صادرات پلی اتیلن آمریکا، شرکت ای اند ار لجستیکس (A&R Logistics) به تازگی از برنامه خود برای ساخت تاسیسات صادراتی جدید در دو بندر ساحل شرقی ایالات متحده (US East Coast) خبر داد.
این شرکت در نظر دارد یک تاسیسات صادراتی جدید با ظرفیت بسته بندی تا سقف 43 هزار و 91 تن در ماه را، در بندر ساوانا (Savannah) واقع در ایالت جورجیا، تا اواخر سال آینده میلادی راه اندازی کند. این تاسیسات که در زمینی به مساحت 2 میلیون فوت مربع به بهره برداری می رسد، قادر به توسعه ظرفیت بسته بندی به 172 هزار و 365 تن در ماه می‌باشد.
این خبر یک هفته پس از آن منتشر شد که ای اند آر لجستیکس اعلام کرد به دنبال راه اندازی یک تاسیسات بسته بندی رزین جدید با ظرفیت سالانه یک میلیون تن در نزدیکی بندر چارلستون (Port of Charleston) در کارولینای جنوبی است. انتظار می رود این تاسیسات در سه ماهه چهارم سال 2020 میلادی به بهره برداری برسد.
تاسیسات ذکر شده با ظرفیت 43 هزار و 91 تن آغاز به کار می کند و قادر به توسعه ظرفیت تا سقف 86 هزار و 182 تن در ماه خواهد بود.
ایالات متحده قرار است تا سال 2020 میلادی بیش از 13 میلیون و 670 هزار تن ظرفیت جدید تولید پلی اتیلن ایجاد کند.