افزایش ظرفیت تولید PVC در آمریکا و اروپا
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۸/۱۸

افزایش ظرفیت تولید PVC در آمریکا و اروپا

شرکت وستلیک کمیکال برنامه دارد طرح های توسعه‌ای تولید پلی وینیل کلراید خود در ایالات متحده و آلمان را تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قراردهد

افزایش ظرفیت تولید PVC در آمریکا و اروپا

به نقل از پلاتس، بر اساس اعلام یکی از مقامامت اجرایی شرکت پتروشیمی وستلیک کمیکال (Westlake Chemical)، این شرکت برنامه دارد طرح های توسعه ای تولید پلی وینیل کلراید یا پی وی سی (PVC) خود در سه مجتمع واقع در لوئیزیانا ایالات متحده و آلمان را تا پایان سال جاری میلادی مورد بهره برداری قرار دهد.
جف هالی، معاون رئیس و خزانه دار وستلیک کمیکال، گفت: قرار است در سه ماهه چهارم امسال بالغ بر 750 میلیون پوند ظرفیت جدید تولید پی وی سی در مدار تولید قرار گیرد. ظرفیت تازه افزوده شده با ارتقاء و رفع مشکلات سایت های یادشده در منطقه گلف کوست ایالات متحده واقع در گیزمر (Geismar) ایالت لوئیزیانا و همچنین اروپا بدست آمده است.
افزایش حجم تولید اخیر در تاسیسات وستلیک واقع در گیزمر لوئزیانا، بورگ هاوزن و گندورف (Gendorf) آلمان، در مجموع سالانه 340 هزار و 195 تن ظرفیت تازه تولید پی وی سی و 90 هزار و 718 تن ظرفیت جدید تولید مونومر وینیل کلراید (vinyl chloride monomer) را به ظرفیت کل این شرکت می افزاید.
 منابع آگاه از عملیات این شرکت می گویند که تاسیسات گیزمر بیشترین سهم را از ظرفیت های تازه ایجاد شده به خود اختصاص می دهد.