رشد 6 درصدی تولید در 50 روز نخست امسال
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۲/۲۸

رشد 6 درصدی تولید در 50 روز نخست امسال

مدیرکنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی: مجتمع های پتروشیمی کشور از ابتدای سال جاری تا 20 اردیبهشت ماه رشد 6 درصدی تولید را نسبت به مدت مشابه سال قبل محقق کردند.

رشد 6 درصدی تولید در 50 روز نخست امسال

سید جلال میرهاشمی گفت: محصولات پتروشیمی با ظرفیت مطلوبی در صنعت پتروشیمی درحال تولید است و بسیاری از مجتمع ها رشد تولید را رقم زده اند و در مجموع با تلاش صنعتگران پتروشیمی کشورمان از ابتدای سال تا بیستم اردیبهشت ماه جهش تولید 6درصدی به ثبت رسیده است.
همچنین میرهاشمی با بیان این که در سال جاری با توجه به ظرفیت های موجود و اقدام های در حال انجام، صنعت پتروشیمی ایران آمادگی دارد تا جهش تولید را محقق کند گفت: تمامی شرایط و زیر ساخت ها برای تحقق جهش تولید در صنعت پتروشیمی ایران فراهم شده است و افزون بر راه اندازی و بهره برداری طرح های جدید، با اقدام های انجام شده از ظرفیت های خالی تولید برخی از مجتمع های موجود نیز استفاده خواهد شد.
وی در ادامه گفت: صنعت پتروشیمی به عنوان یکی از صنایع مادر از مهم‌ترین ارکان توسعه و موتور محرک بخش‌های گوناگون اقتصاد کشور است و رویکرد شرکت ملی صنایع پتروشیمی تکمیل زنجیره تولید، ایجاد تنوع در محصولات و ارتقاء ارزش سبد محصولات تولیدی در این صنعت ارزش آفرین است.