70 درصد محصولات پتروشیمی شرکت کره ای سبز می‌شود
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۳/۶

70 درصد محصولات پتروشیمی شرکت کره ای سبز می‌شود

حدود 70درصد از محصولات اس‌کی گلوبال کمیکال تا سال 2025 میلادی سبز خواهد بود.

70 درصد محصولات پتروشیمی شرکت کره ای سبز می‌شود

به نقل از روزنامه کره هرالد، اس کی گلوبال کمیکال، یکی از زیرمجموعه‌های شرکت معظم فعال در صنایع انرژی کره جنوبی به نام «اس‌کی اینوویشن» (SK Innovation) روز دوشنبه (پنجم خردادماه) اعلام کرد: 70 درصد محصولات ان شرکت تا سال 2025 میلادی سبز خواهد بود.
این شرکت کره ای اعلام کرد: هم‌اکنون حدود 20 درصد محصولات اس‌کی گلوبال کمیکال سبز و دوستدار محیط زیست هستند، هدف این شرکت کره‌ای برای سبز شدن 50 درصد دیگر از محصولات خود افزون بر مسائل زیست محیطی، راه حلی برای تضمین ماندگاری فعالیت‌های این شرکت در بلندمدت است.
نا کویانگ سو، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت اس‌کی گلوبال پتروکمیکال در ارتباط ویدیو کنفرانسی با کارکنان و مدیران این شرکت درباره چگونگی ادامه فعالیت صنایع شیمیایی متعارف در بلندمدت پس از شیوع ویروس کرونا به تقاضای جهانی سخن گفت.
وی خواستار توسعه در زمینه تولید محصولات دوستدار محیط زیست و سبز و حرکت به سوی الگوی جدید کسب و کار براساس بازیافت پلاستیک‌های مصرف شده شد.
مدیرعامل شرکت اس‌کی گلوبال کمیکال در ادامه تصریح کرد: ویروس کووید-19 ثابت کرد که همه کسب‌وکارها بدون توجه به چگونگی انجام آن ها، می‌تواند یک شبه دچار مشکل شود.
کویانگ سو در ادامه گفت: چنانچه فعالیت‌های اس‌کی گلوبال کمیکال با مسائلی زیست محیطی مانند پلاستیک‌های بازیافتی، روبه‌رو شود و نتواند به‌طور کامل الگوی دیگری برای کسب‌وکار خود پیدا کند، برای ماندگاری در صنایع پتروشیمی و شیمیایی با مشکل روبه‌رو می‌شود.
همچنین وی اظهار کرد: شیوع ویروس کووید-19 دوباره توجه ما را به صنایع پلاستیک، مواد خام برای تولید تجهیزات پزشکی استریل و یکبار مصرف معطوف کرد، آنجا که پلاستیک می‌تواند سبب ارتقای سطح زندگی ما شود، اس‌کی گلوبال کمیکال باید مزایای مصرف پلاستیک و خلق سیستمی برای بازیافت 100 درصدی پلاستیک‌ها را توسعه دهد.