خدمات آیتک پلیمر

خدمات فنی و مهندسی:

آیتک پلیمر با حضور متخصصان پلیمر آمادگی خود را در زمینه مشاوره فنی در طراحی محصول پلیمری، جایگزینی گریدهای مورد مصرف صنایع با گریدهای مشابه به منظور انتخاب مطمئن‌تر مواد اولیه و یا بهبود کیفی و رفع اشکالات احتمالی در فرآیند تولید اعلام می‌دارد.

 

خدمات تست آزمایشگاهی:

آیتک پلیمر با ارتباط با مراکز تحقیقاتی کشور و همچنین آزمایشگاه‌های مورد تایید اداره استاندارد خدمات آزمون‌های مختلف فیزیکی، شیمیایی، مکانیکی و همچنین آزمون‌های تخصصی مربوط به صنایع خودرو، لوله، فیلم و… را به مشتریان خود عرضه می‌کند. علاوه بر این با تفسیر نتایج آزمون‌ها در جهت استفاده از نتایج به دست آمده از تست‌های آزمایشگاهی خدمات علمی و فنی خود را ارائه می کند.  

 

خدمات کامپاندینگ:

آیتک پلیمر کامپاندهای مختلف مواد پلاستیک مانند پلی پروپیلن تقویت شده با الیاف شیشه یا تالک، پلی آمید تقویت شده با الیاف شیشه، پلی بوتیلن ترفتالات (PBT) تقویت شده با الیاف شیشه، پلی آمید مقاوم به ضربه، پلی فنیلن اکساید تقویت شده با الیاف شیشه، ترموپلاستیک الاستومر و همچنین مستربچ‌های مختلف شامل مستربچ‌های رنگی، مستربچ کربنات کلسیم تا ۷۵ درصد کربنات کلسیم و انواع مستربچ‌ها با کاربردهای مختلف مانند مستربچ شفاف کننده، مستربچ کمک فرآیند، مستربچ پایدار کننده در برابر حرارت و نور خورشید (UV) و… را ارائه می‌دهد. علاوه بر این کامپاندهای خاص نیز مطابق سفارش مشتری قابل تولید می‌باشد. 

 

حمل و نقل:

آیتک پلیمر از طریق ارتباط با شرکت‌های حمل و نقل داخلی و بین المللی شبکه کاملی از لحاظ حمل محصولات پلیمری در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به کلیه نقاط کشور و دنیا ایجاد کرده است. علاوه بر حمل زمینی، محموله‌های صادراتی به کشورهای دیگر را از طریق حمل و نقل دریایی نیز ارسال می‌نماید.